Hakkımızda

Biz kimiz?

Onur ALPAY
Mak.Yük.Müh. Onur ALPAY

Nasıl Başladı?

2005 yılında CAD/CAM/CAE sektöründe teknik destek mühedisi olarak başlayan hikaye, 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesindeki Arş. Gör. ünvanı ile devam etti. YTÜ'deki görevi süresince her dönem öğrencileri için özel FEA kursları düzenleyen Onur Hoca bu kurslarını artık dijital erişime taşıdı.

Nasıl Devam Edecek?

Insource Academy sitesi ile Moldex3D, QForm, Siemens NX gibi yazılımlar üzerine olan tecrübemizi daha gelişmiş içerikler ile öğrenciler ve sektör profesyonelleri ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Rakamlar İle Biz

16+

Yıllık Tecrübe

3+

Kurs

2119+

Öğrenci

2988+

Kayıt

Öğrencilerimiz Bizi Nasıl Anlatıyor?

Hocamızın bilgisi çok kuvvetli, kursu alan biri temel bir CAD bilgisiyle statik analizi ciddi anlamda anlayabilir. Çok teşekkürler hocam çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.
Furkan Sönmez
Statik Analiz Kursu
Bu kurs sayesinde yapısal analiz mühendisi iş ilanına başvurup görüşmede her soruyu yanıtlayabildim ayrıca teorik kısım için yüksek lisansımda aldığım fem dersi için tüm taşlar yerine oturdu teşekkür ederim.
Onur Yüksel Fındıklı
Statik Analiz Kursu
Kurs gerçekten çok faydalı. Onur hocam da çok yardımcı oluyor. Teşekkür ederim, Saygılar
Sait Ozan Yılmaz
QForm Kursu
Sektörün içinden güncel konuların konuşulduğu ve yolun başındaki arkadaşlar için bile çok rahatlıkla anlaşılabilen, terminolojinin güncel ve doğru olduğu etkili bir içerik. Elinize sağlık.
Kerem Işılak
Moldex3D Kursu