Satın Alma Rehberi

Merhaba,

Insource Academy’den bir eğitim satın almak istediniz ancak sorularınız var ise doğru sayfadasınız!

Almak istediğiniz kursu aşağıdaki şekilde görüntülerken alt sağ kısımdaki “Bu Kursu Alın” seçeneğinden kursu alışveriş sepetinize ekleyiniz. Kursun “Liste Fiyatı” yine bu sayfada TL cinsinden görülecektir.

Bir sonraki adımda kursun “Liste Fiyatının” yanında “Sürekli Geçerli İndirimli” bir fiyatı var ise TL cinsinden bunu görüntüleyebileceksiniz. Ek olarak bu sayfada kurs içeriğini oluşturan derslerin bir listesini de bulabilirsiniz.

Devamında sepetinizi görüntüleyebilirsiniz.

Sepetinizde satın almak istediğiniz tüm kursların isimlerini ve toplam fiyatını bulacaksınız. Insource Yazılım ekibi tarafından size iletilen bir “İndirim Kuponunuz” var ise bu aşamada girmelisiniz.

Ödeme için Kredi Kartı, Banka Kartı ve Banka Havalesi/EFTsi metotlarından birini kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı, Banka Kartı ödeme metodu otomatiktir. Ödeme gerçekleştiğinde girmiş olduğunuz e-posta adresine kullanıcı şifrenizi içeren mail otomatik olarak düşer. Hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Sitemiz 128 bit SSL ve iyzico ödeme yöntemleri ile tam güvenlidir.

Banka Havalesi/EFTsi ödeme metodu manuel metottur. Havale/EFT işleminden sonra Insource Yazılım ekibinden bir yetkili ödemeyi hesapta görüp satın alma işleminize onay vermelidir. Bu işlem 1 iş günü sürebilir. Sitede bulunan hesap numarası Insource Yazılım ve Mühendislik Tic. Ltd. Şti. adına İş Bankası hesabıdır. Farklı bankalardan EFT işlemi sadece EFT saatlerinde ve hafta içi günlerde yapılabilecektir.

 

Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra girmiş olduğunuz e-posta adresine “Kullanıcı Şifrenizi” de içeren 3 adet e-posta gelecektir. E-postaları göremiyorsanız Spam (Gereksiz, Sosyal) Klasörlerinizi mutlaka kontrol ediniz.  Bu şifre ile siteye her zaman giriş yapıp videolarınızı dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Videoların izlenme adedi yada süresi gibi kısıtlamaları yoktur. Şifrenizi lütfen saklayınız. Kaybetmeniz durumunda hizmetlerinizde kesinti yaşayabilirsiniz. Bu durumda destek@insourceyazilim.com adresinden teknik ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Arzu ederseniz kullanıcı şifrenizi hesabım sayfası altından Profili Düzenle yazısına tıklayarak değiştirebilirsiniz.

Keyifli seyirler dileriz. Kurslarımıza katılıp bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

Daha güzel bir Türkiye’yi genç mühendislerimiz inşaa edecektir!